Osobní trénink

Jestliže vyhledáváte kvalitu a jdete odhodlaně za svým cílem, doporučujeme Vám osobní tréninky s trenéry Elite Sport.

Jsme připraveni dohlížet na kvalitu Vašeho cvičení a to jak u Vás doma, na zahradě, v parku, na dětském hřišti, ve Vaší kanceláři, tak ve Vámi vybraném fitness prostoru nebo jiném místě v Praze a okolí.

Budeme Vás motivovat do dalších tréninků a starat se o Vaši sportovní spokojenost. Profesionální trenér po Vašem boku, je pro každého z Vás záruka úspěšného tréninku. Z naší nabídky tréninkových programů si vybere každý.

Nechte se vést profesionály. Domluvte si trénink s námi.

Napište nám: info@elitesport.cz nebo zavolejte: +420 724 367 137

Druhy tréninků:

Kondiční

Kondiční tréninky s osobním trenérem budou nejen přínosem pro Vaši kondici, ale i vytrvalost a sílu. Základem kondice je všestrannost, proto v programu využijete různé pomůcky jako GUN-eX®, TRX, Bosu, medicinebally, švihadlo a mnoho dalšího. Vyzkoušíte různé tréninkové metody a celková skladba pohybových aktivit bude opravdu rozmanitá s jediným cílem – zlepšit Vaši kondici.

  • Ondra / Ivča

Domácí

Domácí trénink se stává čím dál více vyhledávaným druhem tréninku. I my v Elite Sport víme, jak je Váš čas drahocenný, proto jsme připraveni přijet za Vámi domů po celé Praze a blízkém okolí. Tento trénink je ten nejindividuálnějším druhem tréninku, je „ušitý“ vždy na míru klienta a jeho tužbám a potřebám. Veškeré tréninkové pomůcky si vozíme, takže na trénink potřebujete jen převlečení a chuť se hýbat.

  • Ondra / Ivča

gun-ex® training system

Dynamický tréninkový systém, který posune Vaše tělo ještě dále. GUN-eX® je nový produkt nejen na poli fitness, ale také v oblasti různých sportů, díky němuž dokážete zlepšit sílu celého těla, zvýšit silovou vytrvalost, výbušnost a svalový tonus. Díky GUN-eX® training system v období přípravy dokáží sportovci připravit svoje tělo na sezónu. Produkt je nejen vhodný pro vrcholové sportovce, ale i pro kondičně cvičící ženy a muže. Díky dynamickému tréninku jsou již brzy viditelné výsledky.

  • Ondra / Ivča

KICK-BOX/THAIBOX

Trénink kickboxu pro začátečníky i mírně pokročilé. Nácvik technik úderů a kopů. Lekce kondičního kickboxu s využitím boxerských rukavic a lap, kde zapracujete na sebeobraně stejně jako na zlepšení fyzické kondice.

  • Ondra / Ivča

Funkční

Člověk provádí většinu aktivit s velkým rozsahem pohybu, například chůze, běh či zvedání předmětů. Mnoho těchto činností je plynulý, pomalý a rytmický pohyb. Z tohoto důvodu se funkční trénink prioritně zaměřuje na součinnost nervového a svalového systému. Jednou z nejefektivnějších forem funkčního tréninku je cvičení na volnokladkových strojích. Prioritní výhodou je velký rozsah pohybu při zapojení dominantních svalových skupin, a to ve všech třech směrech pohybu. Funkční trénink se dá samozřejmě cvičit i ve venkovních prostorách s pomůckami jako jsou GUN-eX®, TRX, Bosu, CrossCore, medicinebally atd.

  • Ondra / Ivča

Rehabilitační

Jedná se o specializované cvičení s osobním trenérem zaměřené na konkrétní problémy, které nejčastěji souvisí s páteří, klouby, zádovým svalstvem a hlubokými svalovými skupinami středu těla. Program může být zaměřen i jako poúrazová rehabilitace či navrácení pohybového aparátu do stoprocentní kondice.

  • Ivča

 Junior

Trénink zaměřený pro děti a mládež. Pro děti je připraven pestrý trénink, kdy se naučí házet, chytat míč, projdou si základy atletické průpravy a cvičí převážně s vlastní vahou těla. Pro studenty je trénink zaměřen k posílení HSSP (core), odstranění svalových disbalancí a popřípadné přípravě vrcholového sportovce.

  • Ivča